about us

درباره ما سایت پرشین گرل

برند پرشین گرل از سال 2010 کار خود را با کرم پودر و پنکک به عنوان اولین محصولات خود شروع به کار کرد.بنیان گذاران این شرکت که خود افرادی خبره در محصولات آرایشی بودند,با توجه به سابقه چندین ساله خود در راستای ایجاد تحولی نو در این صنعت پای به عرصه تولید گذاشتند.

از اهداف اصلی این شرکت عرضه محصولاتی با کیفیت و مرغوب بود که نبود آن در بازار احساس میشد.پایه گذاران این برند نوآوری,مشتری مداری,رعایت اصول اخلاقی و اهمیت دادن به محیط زیست در راستای تولیدات خود را سرلوحه قرار داده اند و همین اصول باعث شده است که پرشین گرل در کوتاه ترین زمان ممکن جایگاه ویژه ای در بازار برای خود پیدا کند به گونه ای که امروزه توانسته نام این برند را در ذهن علاقه مندان به لوازم آرایشی و بهداشتی حک کند.

با ایجاد خط جدید تولید در 2013 تعداد محصولات پرشین گرل از 7 به 18 آیتم رسید و توانست جایگاه خود را در بازار ارتقأ دهد و بیش از پیش در هدف خود مسمم تر,به کار خود ادامه دهند. هم اکنون تعداد محصولات برند پرشین گرل به بیش از 40 عنوان رسیده و صادرات به چند کشور همسایه در حال انجام است را از افتخارات خود میداند.

پرشین گرل با اتکا به توانایی متخصصان خود سعی بر خلق زیبایی و ایجاد اعتماد به نفس را برای مصرف کنندگان خود دارد و در عین حال با تولید محصولات جدید در فکر پر کردن شکاف های موجود در مراحل مختلف دست یابی به این زیبایی میباشد.پرشین گرل که از نام آن پیدا است,هویت چند هزار ساله دختران سرزمین آریایی را با خود به یادگار دارد و خواهان نمایان کردن تجلی این زیبایی باستانی برای جهانیان است.